Quyrra du Pays des Collines​

Quyrra du Pays des Collines

Ši kalė pas mus atkeliavo is Belgijos veislyno du Pays des Collines (patys ją rinkomės ir važiavome į Belgiją parsivežti).  Šis veislynas yra išveisęs daug puikių ir talentingų šunų belgų ringo sportui. Išsaugotos vienos  geriausių Belgijos ir Prancūzijos malinua  veislės linijos.

Ūgis, svoris:

ganėtinai didelė kalė (62.5cm / 29.00kg.)

Sudėjimas:

Tvirto sudėjimo.

Bruožai:

Tamsios akys, mažos ausys, kailis tamsiai ryškios raudonmedžio spalvos, kūnas kvadrato formos.

Charakteris:

Visiškai sociali. Turi puikiai subalansuota temperamentą. Draugiška šeimai ir pažįstamiems, neutrali nepažįstamiems žmonėms. Dirbant visada koncentruota į vedlį.

Gabumai, savybės:

Quyrra  labai gyvybinga ir greita. Gali didžiuotis stipriu ir tolimu šuoliu tiek iš vietos, tiek įsibėgėjus. Puiki uoslė, maksimalus paklusnumas bei darbas
apsaugoje (tai galima pamatyti apačioje esančiuose  video). Entuziastingai reiškia norą aktyvioms veikloms, maistui ir darbui.

Quyrra du Pays des Collines visiškai sveika kalė  HD A (A/A), ED  0 (0/0),  akys švarios, DNR test. Parodose  gavusi  puikius įvertinimus  ( 3xBOB (best of breed), 5xexellent, 2xBOS, 5xN, 5xLT CAC ) tapusi Lietuvos Jaunimo čempione LT-JCH, bei Lietuvos čempione LT-CH.  Taipogi  išsilaikiusi BH/VT egzaminą ir surinkusi 58 balus (iš 60 galimu). Kaip ir visi kiti mūsų šunys Quyrra  nuolat sportuoja ir po truputi ruošiasi IGP bei atskiroms jo dalims Fpr, Upr, bei Spr.

Quyrra du Pays des Collines jau turėjo pirmąją savo vadą su Tyrannens Eldige Elis (Quyrra labai gera ir rūpestinga mama). Džiaugiamės ir didžiuojamės jos palikuoniais turinčiais šią kombinaciją. Visi šuniukai iškeliavo dirbti pagal paskirtį; policijoje, spec. tarnybose, sporte, apsaugos tarnybose (daugiau info rasite skiltyje „vados“).

Video medžiaga:

Koda Canto van de Utadreef

Koda Canto van de Utadreef

Ši kalė į mūsų veislyną atkeliavo iš Rumunijos (patys keliavome jos parsivežti ir turėjome galimybę pirmieji rinktis iš šuniukų vados). Kodos abu tėvai (Orcan van de Utadreef ir Micutza van de Utadreef ) kilę iš vieno geriausių Belgijos veislyno van de Utadreef. Šis veislynas yra išveisęs daug puikių šunų tiek sportui, tiek tarnybai.

Ūgis, svoris:

vidutinio ūgio ir svorio  (61.5cm / 27.00kg.)

Sudėjimas:

Itin tvirto sudėjimo.

Bruožai:

Tamsios akys, mažos ausys, ryškiai tamsių spalvų kailis, kūnas kvadrato formos.

Charakteris:

„Stiprių nervų“ kalė, turinti puikiai subalansuotą temperamentą. Visiškai sociali –  draugiška šeimai ir pažįstamiems, nepažįstamų žmonių atžvilgiu išlieka neutrali. Dirbant visada koncentruota į vedlį.

Gabumai, savybės:

Koda itin gyvybinga ir greita. Puiki uoslė, maksimalus paklusnumas ir šimtaprocentinis darbas apsaugos pratimuose (galima pamatyti video). Entuziastingai reiškia norą aktyvioms veikloms, maistui ir darbui.

Koda visiškai sveika kalė  HD A (A/A), ED  0 (0/0),  akys švarios, DNR test.  Visose parodose Koda Canto gavusi maksimaliai puikius įvertinimus  ( 5xBOB (best of breed), 5xexellent, 5xN, 5xLT CAC ) ir tapo Lietuvos čempione LT-CH.  Taipogi sulaukusi vos 15 mėnesių išsilaikė BH/VT egzaminą ir surinko 60 balų (iš 60 galimų). Kaip ir visi kiti mūsų šunys Koda nuolat sportuoja ir po truputi ruošiasi IGP bei atskiroms jo dalims Fpr, Upr, bei Spr.

Video medžiaga:

Turite klausimų? ​

Taip pat galite susisiekti telefonu +37069985299 arba el. paštu vaidotaslo@gmail.com.